חברת "רמות"

חברת רמות הופכת את המחקר והפיתוח הטכנולוגי באוניברסיטת תל-אביב ליישומים בשימוש יום-יומי

חברת "רמות"

יעד חשוב של אוניברסיטת תל-אביב הוא העברת המחקר והפיתוח הטכנולוגי של חוקרי האוניברסיטה לציבור הרחב כיישומים מעשיים. העברת הידע באמצעות שיווק ומיסחור הקניין הרוחני, נעשית על ידי חברת רמות בע"מ, חברת מסחור הטכנולוגיות של אוניברסיטת תל-אביב.

 

חברת רמות בע"מ יוזמת, מובילה ומנהלת את תהליך העברת הגילויים והטכנולוגיות ממעבדות האוניברסיטה לפיתוח ולייצור תעשייתי של מוצרים בעלי היקף השפעה עולמיים. החברה מקדמת שיתופי פעולה עם ישויות מסחריות ו/או עסקיות. קשרים אלו נעשים תוך הקפדה ומילוי כללי תקנון המצאות, פטנטים ומסחורם.

 

"רמות" – פסגה בין המחקר לתעשייה

עד כה הניבו שיתופי הפעולה בין אוניברסיטת תל-אביב לתעשייה כ-65 חברות הזנק ואת רישומם של יותר מכ-70 פטנטים בכל שנה. בנוסף לכך, כ-300 פטנטים עומדים כיום לרשות התעשייה לפני מתן רישיון, בהם פיתוחים המבוססים על טכנוולוגית ננו כגון תרופה המעכבת התפתחות גידול סרטני או איסוף אנרגיה באמצעות ננו-אנטנות בטכנולוגיה חדשנית החוסכת את הצורך באנרגית חשמל. כך, משלב ההמצאה וההגנה הפטנטית ועד למתן רישיונות לגופים התעשייתיים, חברת "רמות" בע"מ יוזמת, מובילה ומנהלת את תהליך העברת הגילויים והטכנולוגיות ממעבדות האוניברסיטה לפיתוח וייצור תעשייתי של מוצרים בעלי היקף השפעה עולמיים.

 

מוצר מחוץ לקופסא

שיתוף הפעולה עם  חברות גדולות כגון Tubilux® Pharma, Neurim Pharmaceuticals Blistex® Inc., SanDisk ועוד, מעיד על יכולתן של חברות מסחריות להתייעל ולהיבנות ממאגר הכישרונות באוניברסיטה, ומוכיח כי מחקר וחשיבה מחוץ לקופסה יכולים להפוך למוצר העונה על הצרכים במציאות היומיומית. הן התעשייה והן חברות הון סיכון בחרו בחברת "רמות" כשותפה ייחודית, בזכות יכולתה לפעול כממשק  יעיל ומקצועי בין החדשנות המדעית במחקר ובטכנולוגיה של אוניברסיטת תל-אביב לבין התעשייה. רמות חותרת למצוינות ויעילות, יוזמת וממציאה פתרונות יצירתיים עבור שותפיה המסחריים, ומעודדת את המחקר באוניברסיטת תל- אביב לפרוץ אל מעבר לגבולות הידועים של המדע.  

 

לאתר חברת "רמות" >

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן:
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive